Ka edhe kështu, një djalë i merr gabimisht tjetrit xhupin në clubin e Tiranës por ja çfarë ndodh më pas

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:46 10-12-2015 Ka edhe kështu, një djalë i merr gabimisht tjetrit xhupin në clubin e Tiranës por ja çfarë ndodh më pas

Ngjarje që ndodhin rëndomë në clubet e natës, gabimisht merren telefona, xhupa, çanta, çadra e gjithçfarë por nuk ndodh shpesh që marrësi t’ja kthejë të zotit. Ky është një rast i mundur dhe i realizuar vetëm përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Ju lutem jeta osh qef.
Djali në foto më ka marë gabimisht xhupin tim, ka ndodhur në Tiranë te një pub të shtunën.
Kisha karten e id dhe patentën. Tani ose s’ka fb qe ‘sme ka shkrujt ose i ka pëlqy shumë xhupi”, shkruan i riu ndërsa ka nxjerrë nga kamerat e sigurisë së clubit, edhe pamjet.

Menjëherë ka ardhur edhe reagimi nga pala tjetër që tregohet e gatshme t’ja kthejë.

Gjeste të tilla duhen bërë më shpesh, pa qenë nevoja të publikohen paraprakisht. 

ndodhin1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054635047912598
array(1) { ["section"]=> string(108) "ka-edhe-keshtu-nje-djale-i-merr-gabimisht-tjetrit-xhupin-ne-clubin-e-tiranes-por-ja-cfare-ndodh-me-pas-27407" }