Ka lindur dy fëmijë dhe është në superformë, por nuk do ta besoni se për kë bëhet fjalë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:13 27-08-2015 Ka lindur dy fëmijë dhe është në superformë, por nuk do ta besoni se për kë bëhet fjalë (FOTO)

Në superformë dhe e pandryshuar aspak  nga vitet që kanë kaluar. Këngëtarja fotografohet me rroba banjo në formën e truporeve duke nxjerrë në pah bukurinë e saj. Dhe kjo është këngëtarja Ledina Çelo.  Çelo është shquar gjithnjë për elegancën e saj, por me këto foto i ka vënë vulën, sidomos pasi është bërë nënë dhe për plot 2 herë. A nuk duket si ndonjë modele?!

 

ledinacelo

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ju kujtohet Dorina Garuci? Këngëtarja performon me sukses në skenat austriake
Foto dhe video Sinan Hoxhës dhëndërr dhe Andrra Destanit nuse. Kujt i ka rënë më shumë nur? »
Article Logic
Execution time: 0.022545099258423
array(1) { ["section"]=> string(97) "ka-lindur-dy-femije-dhe-eshte-ne-superforme-por-nuk-do-ta-besoni-se-per-ke-behet-fjale-foto-19329" }