“Ka mbaruar punë dhe pret të marrë pagesën”, demaskohet vajza e palestruar që bën jetë luksi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:08 30-09-2017 “Ka mbaruar punë dhe pret të marrë pagesën”, demaskohet vajza e palestruar që bën jetë luksi

Sot në “instagram” një pjesë e mirë e djemve dhe vajzave, me anë të fotove që publikojnë duket sikur bëjnë një jetë luksoze, mirëpo së fundmi të palarat e të gjithëve kanë filluar të dalin në shesh.

 Janë disa faqe që shpesh kanë demaskuar vipa të ndryshëm, ndërsa këtë herë rradhën e ka pasur një tjetër.  Një vajzë e njohur për jetën luksoze dhe trupin e palestruar në instagram sot është demaskuar nga faqja “Demaskimet shqiptare”. Në foto që ka publikuar faqja shkruajnë se “vajza punon me lekë”.  “Ka mbaruar punë dhe pret të marrë pagesën”, kështu shkruhet krahas fotos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02436900138855
array(1) { ["section"]=> string(95) "ka-mbaruar-pune-dhe-pret-te-marre-pagesen-demaskohet-vajza-e-palestruar-qe-ben-jete-luksi-94271" }