Ka një detaj që nuk e keni vënë re te Agron Duka (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:25 22-10-2016 Ka një detaj që nuk e keni vënë re te Agron Duka (Foto)

Agron Duka ka organizuar sot për herë të parë si kryetar konventën e Partisë Agrare Ambientaliste. Por në fotot e publikuara ka një detaj që u ka shpëtuar.

Deputeti ka sinkronizuar ngjyrat e partisë së tij dhe ato të sallës së Pallatit të Kongreseve me kollaren dhe shaminë e gjelbërt të vendosur në xhaketën e tij. Një gjetje interesante kjo e Dukës.

Në konventën e PAA morën pjesë personalitete të rëndësishme të politikës shqiptare, përfshirë kreun e PD-së, Lulzim Bashën. 

14800665_10155283351553765_1535681734_n.jpg

14721542_1274403239277521_2011129545976981515_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12639093399048
array(1) { ["section"]=> string(59) "ka-nje-detaj-qe-nuk-e-keni-vene-re-te-agron-duka-foto-57071" }