'Ka punuar doktor Berisha për pushimet tua të shtrenjta', shpërthen Armina Mevlani: Pse nuk merreni me gjendjen aktuale në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:10 25-06-2019 'Ka punuar doktor Berisha për pushimet tua të shtrenjta', shpërthen Armina Mevlani: Pse nuk merreni me gjendjen aktuale në Shqipëri

E fejuara e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berishës, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga jeta e përditshme.

Kemi parë që Armina Mevlani udhëton shumë dhe për këtë gjë ka rënë pre e komenteve negative ditën e sotme.

Në një video të blogeres nga pushimet e saj në Mykonos, një ndjekës e ka kritikuar duke i thënë se ia ka paguar doktor Berisha.

'Ka punuar doktor Berisha të vesh në vendet me të shtrenjta për pushime', i shkruan ai, ndërsa Armina duket se është revoltuar nga ky koment.

'Në fakt me shoqërine time kam udhëtuar që 17 vjeç. Komente pa kuptim', është përgjigjur e irrituat ajo, ndërsa ndjekësi është ndalur.

'qe 16 vjec jam edhe une ne rrugetime, po jo ne rrugetime si ju zonjush e nderuar jo ne scorpio ne mykono vetem per te hyre brenda duhet te kesh nje xhep plot. Se kteji jetojme edhe ne i kemi pare shume vite me perpara... pastaji per ty normal pa kuptim jane', i shkruan sërish ai, por duket se Armina është acaruar edhe më tepër.

'mesa duket “rrugetimet” tona kane qene ndryshe sepse une dhe grupi im shoqeror ne keto vende kemi shkuar gjithmone. Une bashkepunoj edhe me firma te medha te huaja qe me kane sjelle po ne keto vende.

pse nuk merreni me gjendjen aktuale ne shqiperi por merreni me mua? Une ne udhetime shkoj me firma nga me te ndryshmet qe i reklamoj dhe kam kontrata. Ka gjera shume me te medha sesa puna ime qe po ndodhin dhe mund te merreni', i thotë ajo.

cgfhl.jpg

hjkj;.jpg

ghjh.jpg

hkjj.jpg

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Old Greek Movies

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02633810043335
array(1) { ["section"]=> string(134) "ka-punuar-doktor-berisha-per-pushimet-tua-te-shtrenjta-shperthen-armina-mevlani-pse-nuk-merreni-me-gjendjen-aktuale-ne-shqiperi-169740" }