Kaçe përpiqet t’i heqë bluzen Hysajt, Berisha ndërhyn për t’i ndarë

Publikuar tek: sport, më 16:44 02-07-2016 Kaçe përpiqet t’i heqë bluzen Hysajt, Berisha ndërhyn për t’i ndarë

Ergys Kaçe përpiqet t’i heqë bluzen Elseid Hysajt dhe Etrit Berisha që ndërhyn për t’i ndarë. Kjo është situata që paraqitet në foton e publikuar nga mbrojtësi i Napolit në rrjetet sociale.

Sigurisht që foto është bërë gjatë një momenti humori dhe nuk kemi të bëjmë me një sherr mes lojtarëve të Kombëtares. Foto është bërë gjatë kohës kur ekipi ndodhej në Francë dhe ajo tregon atmosferën fantastike dhe momentet e paharrueshme që futbollistët kanë përjetuar gjatë Kampionatit Europian, ku Shqipëria u përfaqësua denjësisht për herë të parë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finalja e parakohshme, bastet favorizojnë gjermanët
Itali-Gjermani, një derbi edhe për dy futbollistët me origjinë shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.0042920112609863
array(1) { ["section"]=> string(72) "kace-perpiqet-t-i-heqe-bluzen-hysajt-berisha-nderhyn-per-t-i-ndare-45324" }