Kafsha e ngordhur përfundon në DET, tmerrohen pushuesit nga era kuturbuese (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:36 10-08-2018 Kafsha e ngordhur përfundon në DET, tmerrohen pushuesit nga era kuturbuese (VIDEO) Kafsha e ngordhur ne det

Pamje shqetësuese dhe aspak të hijshme vijnë nga plahzi i Tales në Lezhë. Një kalë i ngordhur është hedhur në det.

Trupi i kafshës së ngordhur, ndihmuar nga temperaturat e larta të verës ka shkaktuar një erë kuturbuese që ka tmerruar pushuesit.

Disa janë organizuar vetë për ta nxjerrë kafshën nga deti.

Ndiqni pamjet e emisionit Stop!

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e Havzi Nelës, Berisha: Rama të dënojë krimin mizor të të atit, t’i kërkojë ndjesë publike familjes
FESTA VAZHDON në Korçë/ Vajza izraelite do ndezë qytetin sonte (PROGRAMI- VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0049340724945068
array(1) { ["section"]=> string(86) "kafsha-e-ngordhur-perfundon-ne-det-tmerrohen-pushuesit-nga-era-kuturbuese-video-130714" }