Kafshohet nga kobra gjatë performancës live, vdes pas 45 minutash në skenë (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:03 07-04-2016

Një këngëtare ka humbur jetën pasi është kafshuar nga një gjarpër teksa performonte në skenë.

Njgjarja e rëndë ka ndodhur në Indonezi, ndërkohë që performonte në skenë me gjarpërinj siç bënte zakonisht, këngëtarja e njohur si Irama Bule e ka shkelur gjarprin pa dashje dhe ai e ka pickuar.

Por pavarsisht kësaj këngëtarja edhe pas kafshimit nga gjarpri nuk e ka ndalur këngën por ka vazhduar edhe për 45 minuta të tjera, më pas është rrëzuar në skenë dhe gjatë dërgimit në spital nuk ka mundur të mbijetaojë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11292195320129
array(1) { ["section"]=> string(85) "kafshohet-nga-kobra-gjate-performances-live-vdes-pas-45-minutash-ne-skene-video-37085" }