Kallashi dhuron një “twerk” live për Arjan Çanin (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:43 06-11-2015

Kallashi ka qenë e ftuara e Arjan Çanit në emisionin e sotëm të “Zonë e Lirë” dhe gazetari nuk mund t’i mohonte shansin vetes për të parë një kërcim live të vajzës nga Kosova.

Pasi ka prezantuar videoklipin e tij, Kallashi ka dhuruar një “twerk” të nxehtë për Çanin dhe publikun që po e ndiqte në ato momente. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Adele performon për herë të parë live këngën “Hello”, por a ka ndryshim nga playback-u? (Video)
Kush janë personazhet e njohura që do marrin pjesë “Në një javë”? Dalin emrat e parë »
Article Logic
Execution time: 0.027404069900513
array(1) { ["section"]=> string(58) "kallashi-dhuron-nje-twerk-live-per-arjan-canin-video-24845" }