“Kam bërë seks me deputeten shqiptare”, kolegët demokratë kuriozë lexojnë deklaratën e Alesio Alias

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:09 11-03-2016 “Kam bërë seks me deputeten shqiptare”, kolegët demokratë kuriozë lexojnë deklaratën e Alesio Alias

Janë kuriozuar deputetët demokratë për deklaratën e modelit tropojan Alesio Alia i cili tha se kishte shkuar në shtrat me një deputete shqiptare. Kastriot Islami dhe kolegu i tij janë fotografuar teksa nga i-Pad shohin fotot e Alesios dhe lexojnë rrëfimin e tij.

“Mosha? Hmmmm! Nganjëherë mosha i bën më seksi disa femra. Kështu që, merreni me mend vetë çfarë dua të them. Ndërsa përsa i përket statusit dua ta lë enigmë nëse është beqare apo e martuar. Për mua s’ka ndonjë ndryshim nëse është e majtë apo e djathtë në angazhimin e saj politik. E djathta apo e majta është thjeshtë çështje psikologjike kur fjala është për shtratin”, tha modeli tropojan në rrëfimin e tij duke shtuar : “Kur vjen puna tek seksi është diçka e dobishme për çdo person, politikanë, presidentë apo njerëz normal qofshin! Plus që po të kaloja dy netë me të, do i shkonte kandidatura për kryeministre pastaj”.

al.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027045011520386
array(1) { ["section"]=> string(102) "kam-bere-seks-me-deputeten-shqiptare-koleget-demokrate-kurioze-lexojne-deklaraten-e-alesio-alias-34826" }