“Kam kuptuar se…”, Lori dhe London na mbajnë një SEKRET

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:30 11-06-2018 “Kam kuptuar se…”, Lori dhe London na mbajnë një SEKRET Lori Hoxha dhe London

Dihet nga të gjithë dashuria e veçantë që familja Hoxha ka për nipin e tyre të parë, kokëkuqin London, ndërsa Lori duket më e afeksionuara pas tij.

 

Me anë të një postimi të fundit trashëgimtarja e Top Channel, ka publikuar një foto nga nipin e saj duke ngrënë akullore, ndërsa ka vënë në dukje se ata të dy na mbajnë “sekrete”.

Në rregull sapo kuptova se më dhemb shpina dhe kur ata më pyetën se çfarë ndodhi, unë gënjeva dhe thashë që nuk e dija, por në fakt të gjithë e dimë se çfarë ndodhi. Apo jo London?”, ka shkruar Lori në Instagram duke na futur të gjithëve në mendime për të fshehtën mes nipit dhe tezes.

lori.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet KOMEDIANI i njohur
“Zemra ime don dashuri”, Luana Vjollca SINJALE për Krenar Çoçajn? »
Article Logic
Execution time: 0.022933959960938
array(1) { ["section"]=> string(58) "kam-kuptuar-se-lori-dhe-london-na-mbajne-nje-sekret-124021" }