'Kam qenë faturino furgoni', Florian Binaj flet pa dorashka: Kur ka punuar pa lekë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:35 16-06-2019 'Kam qenë faturino furgoni', Florian Binaj flet pa dorashka: Kur ka punuar pa lekë

Në emsionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio Lako, të cilët u vunë përballë njëri-tjetrit në intervistën ‘Këndi i së vërtetës’.

Ledio i ka bërë një sërë pyetjesh kolegut të tij mes të cilave ishte edhe pyetja se kur ka qenë hera e fundit që ke bërë një punë pa lekë, ndërsa aktori tregoi se në fakt ka filluar të punojë që në moshën 8-vjeçare.

'Unë kam punuar që 8 vjeç. Kam filluar të shes piktura, apo dhe punë të ndryshme. Kam punuar ‘security’ nëpër panaire, kam punuar tek dyqani i babit tim, e ndihmoja pa lekë, kam punuar edhe fatorino furgoni në unazë', tregoi Flori, ndërkohë publiku shpërtheu në duartrokitje.

nat.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017192840576172
array(1) { ["section"]=> string(85) "kam-qene-faturino-furgoni-florian-binaj-flet-pa-dorashka-kur-ka-punuar-pa-leke-168453" }