‘Kam qenë gjimnazistja më e mirë në Shqipëri’, Shehaj i kthehet keq Spiropalit: Moj zonjë, më thuaj çfarë pune ke bërë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 15:16 12-10-2018 ‘Kam qenë gjimnazistja më e mirë në Shqipëri’, Shehaj i kthehet keq Spiropalit: Moj zonjë, më thuaj çfarë pune ke bërë (VIDEO) Spiropali-Shehaj

Një debat i fortë ai i mbrëmshmi mes deputetes së PS Elisa Spiropalit dhe deputetit të PD Agron Shehaj në studion e “Open”.

Spiropali ka kujtuar kohën kur ka qenë ekselente si gjimnaziste në Shqipëri ndërsa Shehaj i ka kërkuar llogari për mënyrën se si i ka bërë këto para që ka sot, duke ia thënë në sy se puna e parë e saj ishte si drejtoreshë doganash.

PJESË NGA DEBATI:

Spiropali: Kam ikur që 16 vjeç .Kam fituar bursë si gjimnazistja më e mirë në Shqipëri, ika me bursë në SHBA e Kanada

Shehaj: Lere gjimnazisten ti, më thuaj çfarë pune ke bërë?

Moj zonjë, çfarë pune ke bërë? Puna e parë që ke bërë ka qenë drejtoreshë doganash. Çfarë jete bëje në Amerikë dhe në Kanada e çfarë jete bën sot e si i ke bërë këto para, këtë të më thuash!

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ruçi pret ambasadorin e ri të misionit të BE-së në Tiranë, Soreca: 8 muajt e ardhshëm janë vendimtarë për Shqipërinë
Basha në Prokurori, Kryemadhi: Askush s’do mbetet pa u ndëshkuar. Luftë pa kompromis ndaj kriminalizimit dhe veglave të pushtetit »
Article Logic
Execution time: 0.017113924026489
array(1) { ["section"]=> string(126) "kam-qene-gjimnazistja-me-e-mire-ne-shqiperi-shehaj-i-kthehet-keq-spiropalit-moj-zonje-me-thuaj-cfare-pune-ke-bere-video-137573" }