Kamerat e sigurisë filmojnë momentin kur Samsung Galaxy S7 shpërthen brenda lokalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:43 13-09-2016

Kamerat e sigurisë në një lokal në Witham, Essex të Britanisë së Madhe kanë filmuar momentin e shpërthimit të një celulari Samsung Galaxy S7.

Një grua ishte duke përdorur celularin brenda në lokal dhe ajo ka rrëfyer se fillimisht ka ndjerë se pjesa e pasme e Galaxy S7 po nxehej dhe po fryhej. Në momentin kur ajo po i tregonte problemin një burri që e shoqëronte, celulari ka shpërthyer dhe ka filluar të nxjerrë tym.

“Kjo çështje është duke u hetuar dhe ekipit tonë të shërbimet të klientit janë në kontakt me klientin”, tha një zëdhënëse e Samsung pas publikimit të lajmit në mediat britanike. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21581602096558
array(1) { ["section"]=> string(89) "kamerat-e-sigurise-filmojne-momentin-kur-samsung-galaxy-s7-shperthen-brenda-lokalit-52793" }