Kamioni i firmës përplas për vdekje punëtorin e mirëmbajtjes së rrugës në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:10 27-05-2016 Kamioni i firmës përplas për vdekje punëtorin e mirëmbajtjes së rrugës në Vlorë Foto ilustruese

Një punëtor i një firme të mirëmbajtjes së rrugës ka humbur jetën pasi është shtypur nga kamioni i firmës në të cilën punonte.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në autostradën Fier - Vlorë, pranë urës së mifolit. 36 vjeçari është përplasur për vdekje nga kamioni i firmës teksa po punonte për mirëmbajtjen e rrugës. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fajon: Keqardhje nëse humbet libaralizimi për shkak të demarkacionit
Vodhi 73 milionë lekë në zyrën Postare, në kërkim 28-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.026278018951416
array(1) { ["section"]=> string(85) "kamioni-i-firmes-perplas-per-vdekje-punetorin-e-mirembajtjes-se-rruges-ne-vlore-41662" }