Kampi i LRI në Jalë, Ilir Meta siç nuk e keni parë asnjëherë bashkë me Monika Kryemadhin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:54 15-07-2017 Kampi i LRI në Jalë, Ilir Meta siç nuk e keni parë asnjëherë bashkë me Monika Kryemadhin

Kampingu i përvitëshëm i LRI në bregun e Jalës, këtë vit ka marrë një rëndësi edhe më ët madhe pasi, eventit i janë bashkuar edhe të rinjtë  e Internacionales Rinore Socialiste.

Në ceremoninë e hapjes ku ishin prezent edhe të rinjtë eurosocialistë, kanë folur disa nga figurat më të rëndësishme të LRI, si deputetet e sapo zgjedhura, Floida Kërpaçi, Kejdi Mehmetaj etj.

Por në këtë eveniment kaq me peshë, nuk kishte se si të mungonin dy nga figurat më të rëndësishme të LSI, si kryetarja Monika Kryemadhi dhe presidenti zgjedhur Ilir Meta.

Krejt ndryshe nga herët e tjera, Meta shfaqet krejtësisht i “skuqur” nga rrezet e diellit, ndërsa Kryemadhi, me seriozitetin që e karakterizon në evente të tilla.

Më poshtë fotot:

Screenshot_7.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_8_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12729120254517
array(1) { ["section"]=> string(93) "kampi-i-lri-ne-jale-ilir-meta-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-bashke-me-monika-kryemadhin-86277" }