Kamza merr pamje, ndryshohet tapeti dhe bëhet gati për sezonin e ri

Publikuar tek: sport, më 14:13 21-07-2017 Kamza merr pamje, ndryshohet tapeti dhe bëhet gati për sezonin e ri

Ekipi i Kamzës u ngjit këtë sezon në Superligë për të garuar në elitën e futbollit shqiptar.

Drejtuesit e klubit sëbashkume federatën kanë vendosur të rikonstruktojnë impiantin duke përfshirë edhe ndërrimin e tapetit.

Më herët është bërë heqja e tapetit të vjetër e tashmë ka nisur në kohë shtrimi i tapetit të ri. Kamza mund të luajë ndeshjet që në start në shtëpinë e saj.

Ditën e sotme kryebashkiaku Xhelal Mziu dhe presidenti Naim Qarri kanë inspektuar punimet që po bëhen në stadium dhe gjithçka është në rrugën e duhur.

xhe.png

xh1.jpg

xh2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E PABESUESHME! 23-vjeçarin mirditor e plagosin gjatë garës në Serbi por lufton deri në fund dhe fiton medaljen e artë për Shqipërinë
E mbani mend stadiumin “Qemal Stafa”, ja si duket ai tani (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.021147966384888
array(1) { ["section"]=> string(72) "kamza-merr-pamje-ndryshohet-tapeti-dhe-behet-gati-per-sezonin-e-ri-86885" }