'Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë', zëdhënësi i Metës publikon VIDEON

Publikuar tek: aktualitet, më 11:09 11-01-2019 'Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë', zëdhënësi i Metës publikon VIDEON

Këshilltari i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar videon e Gent Cakajt teksa ishte i ftuar në studion e gazetarit Baton Haxhia.

Cakaj, i cili u propozua nga kryeministi Edi Rama për postin e ministrit të Jashtëm, flet pro ndryshimit të kufijve.

“Ja kandidati i Batonit në studion e tij, i cili do të ndryshonte gjithë kufijtë e Ballkanit Perëndimor” shkruan Blushi bashkëngjitur videos ku zv/ministri Cakaj është në studion e Baton Haxhiut, “Zona e Debatit” ku shprehet pro korrigjimit të kufirit në Ballkan.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Rama, gomar dhe tradhtar', reagim i ashpër nga Kosova: Cakaj propozim i agjentit të UDB Baton Haxhiu
Plas lufta e videove/Pas këshilltarit të Presidentit, reagon edhe media pranë qeverisë (Çfarë ka thënë në të vërtetë Genti Cakaj) »
Article Logic
Execution time: 0.027339935302734
array(1) { ["section"]=> string(85) "kandidati-i-batonit-qe-do-ndryshonte-kufijte-zedhenesi-i-metes-publikon-videon-148348" }