Kandidati i PD në Sarandë feston ditëlindjen me “Punë dhe Dinjitet”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:21 26-05-2015 Kandidati i PD në Sarandë feston ditëlindjen me “Punë dhe Dinjitet”

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Sarandës Kreshnik Bozho, e ka festuar ditëlindjen e tij me një tortë ngjyrë bojëqielli.

Por ndryshe nga sa jemi mësuar që mbi tortë të lexojmë mesazhe si “Gëzuar Ditëlindjen” apo “edhe 100 vite të tjera”, mesazhi i shkruar në tortën “blu” ishte “Punë dhe Dinjitet”. Bozho ka zgjedhur ta festojë ditëlindjen me të afërmit e tij si dhe pjestarë të stafit elektoral në Sarandë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017416000366211
array(1) { ["section"]=> string(71) "kandidati-i-pd-ne-sarande-feston-ditelindjen-me-pune-dhe-dinjitet-12031" }