Kandidatja për deputete e Ngjelës, pasi nuk u zgjodh, i kthehet fotove të nxehta në plazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:38 08-08-2015 Kandidatja për deputete e Ngjelës, pasi nuk u zgjodh, i kthehet fotove të nxehta në plazh Arnida Çapi, ish kandidate per deputete ne vitin 2013

Arnida Çapi, në vitin 2013 kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë dhe nga të gjithë u njoh si sekretarja e avokatit Spartak Ngjela.

Në kohën e fushatës, Çapi, u tërhoq nga pozat e nxehta dhe u shfaq me kostume zyrtare por tani që nuk u zgjodh nga populli ajo i është rikthyer gjërave që pëlqen më së shumti të bëjë.

Arnida Çapi, është shfaqur në plazh më e nxehtë se kurrë. “ Provokuese dhe me bikini”, kështu ka zgjedhur të pozojë ish kandidatja për deputete.

{gallery}arnida{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025628805160522
array(1) { ["section"]=> string(93) "kandidatja-per-deputete-e-ngjeles-pasi-nuk-u-zgjodh-i-kthehet-fotove-te-nxehta-ne-plazh-17980" }