“Kanë çuar domate pa pesticide që...”, Rama i kthehet komentueses: O zot pse flet (REPLIKAT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:10 14-06-2018 “Kanë çuar domate pa pesticide që...”, Rama i kthehet komentueses: O zot pse flet (REPLIKAT)

Me anë të një postimi në faqen e tij në Facebook Rama ka dhënë detaje rreth eksportit të prodhimeve bujqësore në vendet e BE.

 

Sipas tij asnjë produkt bujqësor shqiptar i eksportuar këtë vit në vendet e BE-së, nuk ka rezultuar mbi normën e lejuar të mbetjeve kimike në hapësirën europiane.

Lidhur me këtë numri një i qeverisë ka marrë shumë komente, ndërsa kryeministri nuk ka hezituar t'i kthejë përgjigje. 

Komentuesja: Kanë çuar atje domate pa pesticide që të hyjnë në Europë

Rama: O zot, po pse flet për diçka që as nuk e di dhe as je e detyruar fare ta dish.

Të plota më poshtë:

rama.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Çmendet' durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave dhe shkatërron biznese (VIDEO)
Sulmi ndaj Ndrenikës e Kabashit, deputeti i PD ironizon keq ‘rilindasit’ më këtë foto »
Article Logic
Execution time: 0.018732070922852
array(1) { ["section"]=> string(90) "kane-cuar-domate-pa-pesticide-qe-rama-i-kthehet-komentueses-o-zot-pse-flet-replikat-124319" }