"Kanë ikur pemët nga gropa” të huajt bëjnë humor me këtë foto në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:08 23-05-2015

Vijnë në Shqipëri  dhe mbeten gojëhapur jo vetëm nga pamjet piktoreske që gjejnë këtu por edhe nga ndonjë  “çudi alla shqiptare”.

Turistët e huaj së fundmi po bëjnë  humor në rrjetet sociale me këtë foto ku në një mënyrë krejt të habitshme pemët janë larg gropave dhe gropat ku presupozohej se duhej të ishin pemët janë bosh. “Kanë ikur pemët nga gropa”, është humori me foto që ka gëluar në të gjitha rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028113842010498
array(1) { ["section"]=> string(84) "kane-ikur-pemet-nga-gropa-te-huajt-bejne-humor-me-kete-foto-ne-rrjetet-sociale-11816" }