Kantautori shqiptar gjen portofolin e këtij personi, bën thirrje publikisht: Kush e njeh ta lajmërojë (EMRI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:46 30-09-2017 Kantautori shqiptar gjen portofolin e këtij personi, bën thirrje publikisht: Kush e njeh ta lajmërojë (EMRI)

Kujdes, mund të jetë dhe portofoli juaj! Këngëtari dha kantautori i njohur Elton Deda lajmëron se ka gjetur një portofol të një personi dhe u bën thirrje miqve e njekësve që e njohin ta njoftojnë.

Deda shkruan se portofoli është i Tomi Godella dhe se atij i ka dërguar një mesazh në messenger por nuk i është përgjigjur,  ndaj ka vendosur ta bëjë publik rastin.

Postimi i Elton Dedës:

Nje personi me emrin Tomi Godella i kam gjetur portofolin. I kam derguar edhe mesazh ne mensenger por nuk e lexon. Nese dikush prej jush e njeh (pasi pashe ne profilin e tij qe kishim miq te perbashket), ta njoftoje qe te me kontaktoje. Ju faleminderit.

sdfsdfsdfsdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066499710083008
array(1) { ["section"]=> string(110) "kantautori-shqiptar-gjen-portofolin-e-ketij-personi-ben-thirrje-publikisht-kush-e-njeh-ta-lajmeroje-emri-94287" }