Kanye West në shtrat me Donald Trump, Rihanna, George W Bush e të tjerë, të gjithë nudo (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:28 27-06-2016 Kanye West në shtrat me Donald Trump, Rihanna, George W Bush e të tjerë, të gjithë nudo (Foto)

Videoklipi i ri publikuar disa ditë më parë në Tidal nga Kanye West, mund të jetë një nga më provokuesit që këngëtari ka bërë.

Bashkëshotri i Kim Kardashian, përveç partneres së vetë seksi, duket të ketë futur në një shtrat gjigand persona të tjerë publik si Donald Trump, Rihanna, George W Bush, Chris Brown, Caitlyn Jenner, Amber Rose dhe Taylor Swift.

Te gjithë janë të shtrirë, nudo dhe duke fjetur për gjatë gjithë kohës, kjo sepse janë kukulla dylli.

Por jo vetëm videoklipi i “Fame” ka lënë gojë hapur shikuesit, edhe disa nga fjalët e këngës janë po aq shokuese. Kanye gjatë këngës thotë: “ Mendoj se unë dhe Taylor (Swift) mund të bëjmë seks. Pse? Sepse e bëra atë kurvë të famshme”.

Screenkanyerrdshot_1.jpg

I vetmi që ka reaguar lidhur me videon deri tani është Brown, i cili ka bërë një shaka në Instagram, ndërsa përfaqësuesit e Caitlyn Jenner thanë se Kanye nuk mori aprovim për të përdorur imazhin e saj prej dylli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02466893196106
array(1) { ["section"]=> string(95) "kanye-west-ne-shtrat-me-donald-trump-rihanna-george-w-bush-e-te-tjere-te-gjithe-nudo-foto-44736" }