KAOS dhe RRËMUJË, tifozët “pushtojnë” kryeqytetin para ndeshjes së madhe

Publikuar tek: sport, më 18:34 08-10-2018 KAOS dhe RRËMUJË, tifozët “pushtojnë” kryeqytetin para ndeshjes së madhe Stadiumi Fadil Vokrri

Ndeshja e radhës për përfaqësuesen e Kosovës me Maltën ka tërhequr një numër rekord të interesuarish. 

Gazeta “Zëri” raporton se dy orë para nisjes së shitjeve të biletave një numër i madh qytetarësh kanë pushtuar sheshin kryesor të Prishtinës dhe lagjen “Dardania”.

Nga pamjet shihet se është një krijuar një kaos i vërtetë për sigurimin e biletave për sfidën e së enjtes.

Kosova do të kërkojë pikë të plota në sfidat me Maltën dhe Ishujt Faroe për të shpresuar për një

kualifikim në kampionatin europian të 2020

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Topi i Artë” i këtij viti, kandidatët shpallen në mënyrë të pazakontë
“Pirdhuni bij kurvash”, FEDERATA hap hetimin për deklaratën e trajnerit pas ndeshjes »
Article Logic
Execution time: 0.02412486076355
array(1) { ["section"]=> string(76) "kaos-dhe-rremuje-tifozet-pushtojne-kryeqytetin-para-ndeshjes-se-madhe-137072" }