Kaos në Malpensa, stuhia godet aeroportin

Publikuar tek: aktualitet, më 21:28 09-08-2018 Kaos në Malpensa, stuhia godet aeroportin

Një gjendje kaosi është krijuar në aeroportin e Malpensas, në Milano, Itali.

Një stuhi rrufe dhe era e fortë bënë që të gjitha fluturimet të pezulloheshin për orë të tëra.

Rrufeja goditi një kuti elektrike jashtë aeroportit, e për rrjedhojë i gjithë aeroporti i Milanos mbeti pa drita. 

Fatmirërisht askush nuk u lëndua dhe pas disa orëve situata mundi të normalizohej.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U përplas nga makina, i riu ndërron jetë pas 10 ditësh në spital
Pensionistët jetojnë më gjatë në fshat se në qytet »
Article Logic
Execution time: 0.23301792144775
array(1) { ["section"]=> string(47) "kaos-ne-malpensa-stuhia-godet-aeroportin-130644" }