Kaos në zyrat e gjendjes civile, bllokohet puna prej dy orësh

Publikuar tek: aktualitet, më 15:40 13-02-2018 Kaos në zyrat e gjendjes civile, bllokohet puna prej dy orësh

Kaos në të gjithë territorin e vendit. Prej dy orësh, në zyrat e gjendjes civile nuk punohet, duke i lënë qytetarët në pritje të gjata.

Shkak për këtë situatë kaotike është bërë rënia e sistemit, ndërkohë që autoritetet kanë nisur të marrin masat për rikthimin e sistemit në punë dhe rinisjen e shërbimit.

Kjo situatë është përsëritur edhe pak javë më parë, por defekti u riparua brenda disa orësh.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes FOSHNJA E SAPOLINDUR në spitalin e Tiranës
Veliera/ Merret vendimi në Durrës, Gjykata i hap rrugë punimeve (LË JASHTË VETËM ZONËN A) »
Article Logic
Execution time: 0.019665956497192
array(1) { ["section"]=> string(67) "kaos-ne-zyrat-e-gjendjes-civile-bllokohet-puna-prej-dy-oresh-110118" }