Kaos te SKËNDERBEU, futbollistët bojkotojnë stërvitjen

Publikuar tek: sport, më 18:53 15-10-2018 Kaos te SKËNDERBEU, futbollistët bojkotojnë stërvitjen

Skënderbeu bie në kaos. Futbollistët kanë bojkotuar stërvitjen me pretendimin se nuk janë paguar për tre muaj nga klubi. 

Lojtarët kanë këmbëngulur se nuk do t’i kthehen fushës nëse nuk qartësohet njëherë e mirë situata financiare.

Tekniku Orges Shehi ka komunikuar me futbollistin Gjergj Muzaka. Pasi ka përfunduar diskutimin,
skuadra është shpërndarë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrahu dhe qëlloi me pistoletë, ylli i BARCELONËS rrezikon 12 vite burg
Dështuan të kualifikoheshin, jep dorëheqjen trajneri i kombëtares »
Article Logic
Execution time: 0.030797004699707
array(1) { ["section"]=> string(60) "kaos-te-skenderbeu-futbollistet-bojkotojne-stervitjen-137939" }