Kaosi në Parlament, Basha: Ky është ankthi që detyron Edi Ramën t’i shmanget debatit

Publikuar tek: politike, më 17:31 12-10-2017 Kaosi në Parlament, Basha: Ky është ankthi që detyron Edi Ramën t’i shmanget debatit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka fajësuar qeverinë për shkaktimin e kaosit në Parlament, me dënimin e deputetit demokrat Flamur Noka dhe shkeljen e rregullores, sipas tij me qëllim shmangien e debatit.

Basha tha se Gramoz Ruçi po shkel rregulloren e parlamentit me urdhër të Edi Ramës sepse ka frikë të përballet me të vërtetën; lidhjen e tij me krimin dhe bandat.

“Shkelja e rregullores është kthyere në normë nga Gramoz Ruçi me urdhër të Edi Ramës, shkelja bëhet me qellimin e shmangies së debatit për krimin dhe bandat dhe lidhjen e tij me krimin.

Ne do bëjmë gjithçka për t’i thënë shqiptarëve të vërtetën, shumë prej tyre e dinë, vendi është në këtë pikë, ne qeverisemi nga bandat që sollën Edi Ramën në pushtet. Nuk ka dëshmi më të qartë se kjo, nuk ka asnjë arsye për të shkelur rregulloren veç ankthit të Edi Ramës për t’u përballur me të vërtetën, ne do luftojmë dhe do i rikthejmë parlamentin qytetarëve”, u shpreh Basha.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flamur Noka “ngujohet” në parlament, Gramoz Ruçi hedh poshtë kërkesën e opozitës dhe mbyll punimet
Rama: Opozita ka ngritur çadrën, ka vënë të njëjtën pllakë gramafoni »
Article Logic
Execution time: 0.027194023132324
array(1) { ["section"]=> string(88) "kaosi-ne-parlament-basha-ky-eshte-ankthi-qe-detyron-edi-ramen-t-i-shmanget-debatit-95650" }