Kapen 148 kg marijuanë, arrestohen një grek dhe një shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 13:23 17-04-2018 Kapen 148 kg marijuanë, arrestohen një grek dhe një shqiptar foto ilustruese

Policia greke sekuetsron 148 kg marijuanë, ndërsa janë arrestuar poseduesit një grek një shqiptar. Mediat greke raportojnë se lënda narkotike u gjet në një makinë.

Mësohet se mjeti u ndalua nga polica e Janinës në Vergina. Ndërsa në pranga ka rënë drejtuesi i mjetit një 40 vjeçar. Po ashtu është arrestuar edhe një 35-vjeçar shqiptar që sipas burimeve do të merrte lëndën narkotike. Identiteti i shqiptarit ende nuk bëhet i ditur për arsye hetimi.

Sakaq, policia vijon hetimet për kapjen e autorëve të tjerë të cilët mund të jenë të përfshirë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet në Dibër i kërkuari NDËRKOMBËTARISHT (EMRI)
Aksident në Tiranë, fuoristrada përplaset me autobusin (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.018186092376709
array(1) { ["section"]=> string(66) "kapen-148-kg-marijuane-arrestohen-nje-grek-dhe-nje-shqiptar-117177" }