Kapen mallra kontrabandë te Hani i Hotit, arrestohet shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 11:06 10-08-2018 Kapen mallra kontrabandë te Hani i Hotit, arrestohet shoferi Foto ilustruese

Një automjet me mallra kontrabandë është kapur te Hani i Hotit.

Gjatë kontrollit, janë sekuestruar 433 paketa cigare dhe verë e kuqe.

Mallrat duhet të pagujnë akcisë dhe taksë doganore.

Sakaq, drejtuesi i mjetit ishte shtetasi B.B, i cili është vënë në pranga nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Saranda 'godet' me çmimet, 850 lekë ujë (KUPONI)
Kabina private e pallatit lë pa drita një zonë të Tiranës, OSHEE: Vështirësi ligjore për zëvendësimin e pajisjeve »
Article Logic
Execution time: 0.02561092376709
array(1) { ["section"]=> string(66) "kapen-mallra-kontrabande-te-hani-i-hotit-arrestohet-shoferi-130695" }