Kapen me drogë, ARRESTOHEN 3 persona në Berat (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 14-09-2018 Kapen me drogë, ARRESTOHEN 3 persona në Berat (EMRAT) Foto ilustruese

Arrestohen 3 persona në Berat.

Bëhet fjaloë për shtetasit:

Nikolin Çipi 42-vjeç

Sokol Shehu 48-vjeç

Eduart Minho 40-vjeç

Personat e arrestuar janë kapur me lëndë narkotike, dhe të tre janë banues në Berat.

Ndërkohë pritet të dalin informacione të reja ngjarja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha bën deklaratën e fortë: Me Ramën kryeministër opozita nuk vjen KURRË në pushtet
Aksion i bujshëm në Itali, arrestohen 22 shqiptarë   »
Article Logic
Execution time: 0.0040359497070312
array(1) { ["section"]=> string(57) "kapen-me-droge-arrestohen-3-persona-ne-berat-emrat-134270" }