Kapen në Korçë 20 emigrantë të paligjshëm, mes tyre dhe fëmijë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:20 10-08-2018 Kapen në Korçë 20 emigrantë të paligjshëm, mes tyre dhe fëmijë Foto ilustruese

Kapen në Korçë 20 refugjatë me shtetësi siriane, irakiane dhe palestineze.

Mësohet se mes 20 refugjatëve ka femra dhe fëmijë.

Kapja e tyre u bë në fshatrat Trestenik, Vishoticë dhe Braçaj, sakaq janë nisur menjëherë drejt qendrës së azilkërkuesve në Tiranë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kabina private e pallatit lë pa drita një zonë të Tiranës, OSHEE: Vështirësi ligjore për zëvendësimin e pajisjeve
‘Kaluesi i vettingut ka lidhur kalin tek qeveria, ish ministri ironizon KPK: 'Kontakti i papërshtstshëm' paska qenë me fat… »
Article Logic
Execution time: 0.031202077865601
array(1) { ["section"]=> string(68) "kapen-ne-korce-20-emigrante-te-paligjshem-mes-tyre-dhe-femije-130697" }