Kapet duke vjedhur rroba në dyqan, arrestohet 31-vjeçarja shqiptare

Publikuar tek: bota, më 12:55 11-07-2016 Kapet duke vjedhur rroba në dyqan, arrestohet 31-vjeçarja shqiptare

Një 31-vjeçare shqiptare ka rënë në prangat e policisë Italiane pasi akuzohet për vjedhje.

Mësohet se shqiptarja është arrestuar në Treni të Italisë pasi kishte vjedhur rroba në një dyqan në qendër të qytetit duke i fshehur në karrocën e fëmijës, por ajo nuk ka mundur të dalë dot mga dyqani pasi  ka rënë alarmi i sigurisë.

 “Umbria 24” shkruan se 31-vjeçarja u fut në një dyqan, në qendër të qytetit dhe kishte vjedhur rroba, të cilat i fshihte në karrocën e fëmijës.

Pas arrestimit 31-vjeçarja ka pranuar që kishte vjedhur rroba për vete dhe fëmijën me një vlerë totale 65 euro.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040453195571899
array(1) { ["section"]=> string(72) "kapet-duke-vjedhur-rroba-ne-dyqan-arrestohet-31-vjecarja-shqiptare-46195" }