Kapet “mat” Nard Ndoka, nuk i reziston dot kësaj biondeje (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:37 21-10-2017 Kapet “mat” Nard Ndoka, nuk i reziston dot kësaj biondeje (FOTO)

Është kapur “mat” dhe në një moment paksa të sikletshëm deputeti Nard Ndoka.

Demokristiani ndoshta po na tregon se i ka “pikë të dobët” vajzat bionde dhe është kapur nga paparacët teksa ia ka “ngulur sytë” një vajzë me flokë të verdhë teksa ecte në rrugët e Tiranës.

Siç duket edhe nga kjo foto (nga panorama) deputeti Nard Ndoka nuk i ka rezistuar dot vajzës simpatike, duke e shoqëruar me sy për disa sekonda.

Për të krijuar më shumë bindje shikojeni edhe foton ku shfaqet demokristiani Ndoka. 

 

22710130_10214341472756986_51220620_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068128108978271
array(1) { ["section"]=> string(65) "kapet-mat-nard-ndoka-nuk-i-reziston-dot-kesaj-biondeje-foto-96667" }