Kapi burrin mat në autobus, gratë rrihen keq (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 20:46 09-10-2018 Kapi burrin mat në autobus, gratë rrihen keq (VIDEO)

Një grua është xhindosur pasi ka kapur bashkëshortin e saj duke biseduar me një femër tjetër.

Gruaja i është sulur femrës tjetër duke e goditur dhe duke e kapur për flokësh.

Ngjarja ka ndodhur ditën e shtunë në Quezon City, në Filipine, ndërsa është bërë publike së fundmi.

Pas dyshimeve të shumta se bashkëshorti e tradhtonte, gruaja ka hipur në autobusin e të shoqit si pasagjere, por ka kaluar një situatë e pakëndshme pasi e ka kapur mat.

Të pranishmit gjatë kësaj përleshje kanë filmuar momentet duke i shpërndarë më pas në internet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedia në DASMË, mes 20 viktimave 4 motra dhe 4 burrat e tyre (FOTO)
Sulm në një marsh zgjedhor, disa të vdekur në Afganistan »
Article Logic
Execution time: 0.028650045394897
array(1) { ["section"]=> string(56) "kapi-burrin-mat-ne-autobus-grate-rrihen-keq-video-137226" }