Kapja e 3 milion cigareve në Durrës, POLITIKANI i rëndësishëm u interesua për kontrabandën (Ja marka e cigareve)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:36 07-11-2017 Kapja e 3 milion cigareve në Durrës, POLITIKANI i rëndësishëm u interesua për kontrabandën (Ja marka e cigareve)

Një sasi rekord prej më shumë se 3 milion paketa cigare të markës ‘President” janë bllokuar mbrëmjen e djeshme në Portin e Durrësit, ndërsa pronari i vërtetë i tyre nuk dihet ende.

Cigaret ndodheshin në 5 kontenierë të firmës së transportit “CMA –CGM” me dy pronarë të huaj dhe një shqiptar, por emri i porositësit të sasisë kolosale të cigareve kontrabandë nuk është zbuluar.

Newsbomb.al mëson nga burime kofidenciale se një politikan i lartë shqiptar, kryetari i një partie të rëndësishme (jo më në pushtet) është interesuar personalisht për sasinë e madhe të cigareve kontrabandë në Portin e Durrësit.

Sekuestrimi i cigareve kontrabandë është bërë në bazë të informacioneve të marra nga strukturat inteligjente të partnerëve ndërkombëtarë. /NEWSBOMB.AL

LEXO EDHE: Kapen mbi 3 milion paketa cigare kontrabandë në Durrës. S'dihet pronari, zbulohet firma që i transportonte

drwet4gr4g34g.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacioni i policisë në Shkodër, bie në pranga banda e trafikut të drogës (EMRAT)
Apple zbulon problemet me ekranin e ri të iPhone X »
Article Logic
Execution time: 0.40314412117004
array(1) { ["section"]=> string(115) "kapja-e-3-milion-cigareve-ne-durres-politikani-i-rendesishem-u-interesua-per-kontrabanden-ja-marka-e-cigareve-98712" }