Kartolina e Koço Kokëdhimës për festat e fundvitit

Publikuar tek: politike, më 22:13 25-12-2015 Kartolina e Koço Kokëdhimës për festat e fundvitit

Deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e festave të fundvitit.

Deputeti Kokëdhima ka postuar këto foto ku është i rrethuar nga bashkëshortja dhe vajzat e tij, ndërsa uron të gjithë lexuesit pavarësisht bindjes apo përkatësisë fetare dhe politike.

“Nga familja ime tek tuajat, urimet më të ngrohta për Krishtlindje! Cilado qoftë bindja juaj apo përkatësia fetare dhe politike, Zoti ju bekoftë juve dhe familjet tuaja me shëndet, gëzime e begati! Të punojmë të gjithë së bashku e pa u lodhur për një Shqipëri më të mirë, më të drejtë, më të pasur e më shpresëdhënëse! Gëzuar!”, - shkruan deputeti socialist.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tirana dhe Kuçova qytetet shqiptare që SHBA kishte si objektiv për sulme bërthamore
Kokëdhima: Nuk jam këshilltar i Ramës, ai funksionon sipas proverbës “pyet 100 vetë dhe bëj si di vetë" »
Article Logic
Execution time: 0.017681837081909
array(1) { ["section"]=> string(56) "kartolina-e-koco-kokedhimes-per-festat-e-fundvitit-28563" }