Kartolina private që mori ministri Klosi për ditëlindje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:11 18-01-2016 Kartolina private që mori ministri Klosi për ditëlindje

Jemi mësuar gjithmonë t’i shohim në deklarata formale funksionarët e shtetit, por jashtë funksionit që ata ushtrojnë, kanë një jetë të tyren private ashtu sikurse cilido nga ne.

Këtë herë, këtë anë na e ka shfaqur ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi. Ministri ka festuar 45 vjetorin e tij dhe ka marrë një kartolinë të paçmueshme nga dy fëmijët, Ambla dhe Aroni.

Të vegjëlit e Klosit kanë vizatuar në një letër të bardhë yje, balona, zemra, veten e tyre dhe në fund...kanë shkruar një deklaratë që vlen sa e gjithë jeta: “Babi të duam shumë”.

Kjo kartolinë tanimë, gjendet si kopertinë në profilin e ministrit në FB.

blendi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020987987518311
array(1) { ["section"]=> string(61) "kartolina-private-qe-mori-ministri-klosi-per-ditelindje-30282" }