Kasami mban në krah Nicole, s'ka më dyshime për lidhje e tyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:57 30-06-2015 Kasami mban në krah Nicole, s'ka më dyshime për lidhje e tyre

Futbollisti shqiptar nga Maqedonia, Pajtim Kasami, cili luan për skuadrën greke, Olimpiakos ka shënuar “golin” , që po bën xhiron në të gjitha mediat botërore. Tashmë  nuk ka vend për dyshime se ai është në lidhje me këngëtaren Nicole Scherzinger dhe po kalon pushime fantastike në shoqërinë e saj në Mikonos. Pasi kanë festuar në ndonjë Party, Ksami e ka ngritur në krah të dashurën e tij Nicole dhe të dy duken mjaft entuziastë për këtë lidhje, duke shijuar çdo moment. Nicole duket se ka kthyer edhe disa gllënjka pasi duket tërësisht e shkujdesur, madje i kanë dalë në shesh të brendshmet, po "kujt po i plas". Ajo është e lumtur përkrah shqiptarit.

Nicole 1

nicole 2

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030510902404785
array(1) { ["section"]=> string(66) "kasami-mban-ne-krah-nicole-s-ka-me-dyshime-per-lidhje-e-tyre-14965" }