Kastro dhe Afërdita Dreshaj bëjnë plane bashkë, ish-bashkëshortja e tij ka vetëm dy fjalë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:12 24-08-2016 Kastro dhe Afërdita Dreshaj bëjnë plane bashkë, ish-bashkëshortja e tij ka vetëm dy fjalë (Foto)

Këngëtari Kastro Zizo  dhe Afërdita Dreshaj duket se po bëjnë plane ‘serioze’ për të ardhmen e fëmijëve të tyre.

Në një foto të Dankan, djalit të Kastros të postuar në inftagram Afërdita ka komentuar, ndërkohë Kastro i ka kërkuar të bëhen ‘krushq’duke ‘’martuar’’ Dankan me vajzën e ardhshme të Afërditës.

Pas këtyre komenteve ka reaguar ish-bashkëshortja e Kastros, Jola e cila i’u bën të qartë se pa lejen e mamit nuk bëhet gjë.

kastro.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025055885314941
array(1) { ["section"]=> string(99) "kastro-dhe-aferdita-dreshaj-bejne-plane-bashke-ish-bashkeshortja-e-tij-ka-vetem-dy-fjale-foto-50715" }