Kastro publikon foton kur ishte foshnjë dhe bën konstatimin që asnjë prind s’do e donte te fëmija e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:19 13-04-2016 Kastro publikon foton kur ishte foshnjë dhe bën konstatimin që asnjë prind s’do e donte te fëmija e tij

Kastro Zizo po kalon momente të dhimbshme, pas humbjes së mamasë së tij, Bukuries. Me miq që i rrinë pranë. Megjithatë Kastro ka vendosur ta vazhdojë spektaklin ku merr pjesë në TV Klan, ku herën e fundit imitoi Azizin dhe fitoi.

Njëkohësisht Kastro këto ditë i është rikthyer kujtimeve, fotove. Dhe nga albumi i tij ka nxjerrë foto ku ishte 1 vjeç.

Dhe bashkë me të bën konstatimin që asnjë prind nuk do e uronte kurrë për fëmijën e tij.

‘’Sa halle do kishe mbi kry more Klevis!...’’, shkruan këngëtari.

kastro1vjecok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028064966201782
array(1) { ["section"]=> string(109) "kastro-publikon-foton-kur-ishte-foshnje-dhe-ben-konstatimin-qe-asnje-prind-s-do-e-donte-te-femija-e-tij-37556" }