Kastro Zizo e merr veten me të mira, bën maskë për fytyrën që në mëngjes (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:59 08-09-2016 Kastro Zizo e merr veten me të mira, bën maskë për fytyrën që në mëngjes (Foto)

kantautori dhe këngëtari i njohur Kastro Zizo është ndër VIP-at më pa komplekse.

Në një foto të publikuar në Snapchat Kastro tregon se e merr vten me të mira që në mëgjes teksa trajton fytyrën me maskë.

 “Me maska në mëngjes”, shkruan Kastro bashkangjitur me foton.

kastro1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020610809326172
array(1) { ["section"]=> string(82) "kastro-zizo-e-merr-veten-me-te-mira-ben-maske-per-fytyren-qe-ne-mengjes-foto-52285" }