Kastro Zizo tregon flirtet me femrat e showbizit: Hajde zemra, të pres në shtëpi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:36 13-06-2018 Kastro Zizo tregon flirtet me femrat e showbizit: Hajde zemra, të pres në shtëpi Kastro Zizo

Këngëtari Kastro Zizo së fundmi ka publikuar këngën e tij të re “Tsunami”.

Ditën e sotme këngëtari ishte i ftuar në “Fun Day”, ku tregoi disa detajje më shumë nga bota e showbizit. Kastro tregoi se si femrat e showbizit flirtojnë me të.

Këngëtari i njohur nuk e ka mohuar dhe ka pranuar se ka pasur dhe disa prej tyre kanë shkuar edhe më tej. “Po mi, kam patur plot. Jo flirt por ka dhe nga keto qe thone: "Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, tha Kastro duke e lënë mister se cila vajzë e njohur i ka thënë këtë gjë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U tradhëtua nga i dashuri, reagon për herë të parë Dua Lipa (FOTO)
Largimi pas 14 vitesh nga Vizion Plus, Turjan Hyska flet për projektet me Frangajn në Klan (Ka dy fjalë edhe për Dulakët) »
Article Logic
Execution time: 0.16777586936951
array(1) { ["section"]=> string(85) "kastro-zizo-tregon-flirtet-me-femrat-e-showbizit-hajde-zemra-te-pres-ne-shtepi-124286" }