Kastro Zizo uron nënën për ditëlindje, por s’i publikon foton se e ‘’gjuajnë naçut’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:48 05-03-2016 Kastro Zizo uron nënën për ditëlindje, por s’i publikon foton se e ‘’gjuajnë naçut’’

Kastro Zizo uron nënën për ditëlindje, por s’i publikon foton se e ‘’gjuajnë naçut’’. Sigurisht me një urim tipik si prej Kastroje, këngëtari i ka uruar nënës së tij ditën e lindjes duke e falenderuar që e rriti në mënyrën më të mirë.

‘’Faleminderit që unë u bëra i ‘’keq’’! Nuk ta nxjerr foton se do të ‘’gjuajnë’’ kta naçut’’, shkruan Kastro.

Dedikimi i plotë i këngëtarit:

“Gëzuar ditëlindjen Mami më e mira në botë. Flm që më rrite në mënyrën më të mirë, flm që unë u bëra i "keq"! Mam, bëji dhe 100 se 100 nuk më mjaftojnë për t’i dhënë 100 vite të mia.

P.s nuk ta nxjerr foton se do të "gjuajnë" kta naçut!’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042715072631836
array(1) { ["section"]=> string(85) "kastro-zizo-uron-nenen-per-ditelindje-por-s-i-publikon-foton-se-e-gjuajne-nacut-34279" }