Kate Middleton gjithnjë me gishta të fashuar, misteri që fshihet pas këtij detaji

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:12 24-05-2019 Kate Middleton gjithnjë me gishta të fashuar, misteri që fshihet pas këtij detaji

Kate Middleton shfaqet në publik gjithnjë e veshur mirë dhe e kuruar, mirëpo ka një detaj tek Dukesha që tërheq vëmendjen.

Bashkëshortja e Princ Willim në daljet e saj shfaqet shpesh me gishtat e fashuar. Të shumta janë ata që pyesin se pse Dukesha i mban gishtat e fashuar.

Ndërkohë mediat e huaja hedhin disa hipoteza. Sipas The Sun, dyshohet se Kate lëndohet teksa luan me tre fëmijët e saj.

Megjithatë nuk hidhet poshtë mundësia që ajo të vuajë nga ndonjë sëmundje e lëkurës.  

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023966073989868
array(1) { ["section"]=> string(87) "kate-middleton-gjithnje-me-gishta-te-fashuar-misteri-qe-fshihet-pas-ketij-detaji-165546" }