Kate rrëmben vëmendjen e kanadezve, vesh fustanin 1 mijë paundësh (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:55 27-09-2016 Kate rrëmben vëmendjen e kanadezve, vesh fustanin 1 mijë paundësh (FOTOT)

Mbrëmjen e kaluar, çifti mbretëror britanik mori pjesë në një ceremoni të mbajtur në pallatin qeveritar në Victoria, megjithatë nuk ishte eventi ai që tërhoqi vëmendjen e mediave, por Kate.

Dukesha e Kembrixhit duket mahnitëse e veshur me një fustan të kuq, teksa ajo shoqëron princin William në ceremoninë historike të pajtimit me grupin e parë të kombit kanadez.

Vëmendja e gjithë liderëve politikë dhe civilëve që morën pjesë në pritje shkoi te fustani i kuq i Kate i stiluar nga Thornton Bregazzi, si edhe tek unaza dhe karfica e saj prej diamanti. Sipas “Daily Mail”, fustani i saj kushton jo pak por plot 1000 paund. Megjithatë, për dukeshën e Kembrixhit “ia vlen barra qiranë”. Fundja dukej rrëzëllitëse!

kate.jpg

kate3.jpgkate4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030243873596191
array(1) { ["section"]=> string(76) "kate-rremben-vemendjen-e-kanadezve-vesh-fustanin-1-mije-paundesh-fotot-54273" }