Katër ditë para ndeshjes, zbulohet se çfarë janë duke bërë futbollistët e kombëtares (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:49 02-10-2017 Katër ditë para ndeshjes, zbulohet se çfarë janë duke bërë futbollistët e kombëtares (FOTO)

Kombëtarja shqiptare e futbollit ditën e djeshme ka nisur grumbullimin për dy ndeshjet e fundit për kualifikueset e botërorit “Rusi 2018”, me Spanjën dhe Italinë.

Por vetëm 4 ditë përballë një sfide shumë të rëndësishme si ajo me Spanjën kryesuesen e grupit, djemtë e kombëtares duken shumë të relaksuar dhe qetë.

Një foto e postuar në facebook, nga Odise Roshi, ku duken në shoqërinë e njëri tjetrit, Latifi, Roshi, Llullaku, Agolli dhe Grezda, tregon për këtë relaksin dhe atmosferën pozitive që mbizotëron tek kombëtarja shqiptare dhe tashmë duket se janë lënë pas momentet këqija.

Në 6 datë Shqipëria do të përballet me Spanjën ndërsa dy ditë më vonë do të luaj kundër Italisë në “Loro Boriçi”. 

Screenshot_24.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02140998840332
array(1) { ["section"]=> string(94) "kater-dite-para-ndeshjes-zbulohet-se-cfare-jane-duke-bere-futbollistet-e-kombetares-foto-94496" }