Katy Perry tallet keq me Britney Spears për sëmundjen mendore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:36 13-02-2017 Katy Perry tallet keq me Britney Spears për sëmundjen mendore

Dy vite më parë ishte Beyonce ajo që u përplas me Kim Kardashian gjatë çmimeve Grammy, apo Kanye West teksa i prishi momentin më të bukur Taylor Swift.

Por Katy Perry dhe Britney Spears? Kujt ja merrte mendja.

E pyetur për ngjyrën e flokëve në tapetin e kuq, Katy Perry tha se ende nuk e ka rruajtur kokën, duke iu referuar problemeve të Britney në 2007.

Gazetari e pyeti atë se përse është tërhequr nga muzika për disa kohë dhe ajo u përgjigj “Po kujdesem për shëndetin tim mendor”.

qwe245r235uuuuttt.jpg

asdwe4t2t2q3tfgdfhj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky personazh i famshëm shqiptar tenton të pajtojë Encën me Noizyn pas sherrit të fortë, reagojnë 2 këngëtarët
Byonce shpallet ‘mbretëresha e mbrëmjes’ në Grammy, mahnit me performancën e saj (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0043721199035645
array(1) { ["section"]=> string(67) "katy-perry-tallet-keq-me-britney-spears-per-semundjen-mendore-68565" }