Kë puth në buzë Eli Fara?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 10-02-2015 Kë puth në buzë Eli Fara?!

E dimë që është bërë paksa e shkuar kjo puna e moshës së këtyre që mbeten përherë  20 vjeç por kjo femër ka mbetur vërtet aq. 

E kemi fjalën për Eli Farën e cila, sapo ka shpërndarë me ndjekësit e saj në “instagram” një foto me vajzën e saj por po mos ta dinin do e kishim të vështirë ta dallonim se kush ishte e ëma dhe kush e bija. Më shumë se nënë e bijë, ato duken si dy shoqe që kanë dëshirë të bëjnë edhe pak “show” kur janë bashkë; si kjo e puthjes në buzë përshembull.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010608196258545
array(1) { ["section"]=> string(29) "ke-puth-ne-buze-eli-fara-2957" }